2014-10-26

Podled od bejvalýho sloupu

2014-09-20

FK Ústí nad Labem - FC GRAFFIN Vlašim 2:0 (2:0) Branky: 13. a 41. Smola

Tak jsme se 26.10 2014 s klukama rozhodli vydat se podpořit Armu na Žižkov a veselo bylo už od rána. Po Standovo běžeckém výkonu z Dobětic na vlak za 12 minut, nás dorazilo na nádraží v Ústí šest. V 8:13 jsme vyrazili ECčkem do Prahy. Když jsme dorazili na stadion, už tam na nás čekali další dva Armové. Bylo asi čtvrt hodiny před začátkem zápasu, tak jsme v klidu rozvěsili vlajky, popovídali si s pořadateli a připravovali jsme se na zápas. V prvním poločase jsme mohli vidět poměrně dost šancí na obou stranách. První vážnější příležitost měla Arma ve 13. minutě když Smola nahrál hlavičkou na Králíka, kterému se nepodařilo přehodit domácího brankáře. Na druhé straně měla šanci také Viktorka, ale jejich pokus skončil na konec tyčí. A pak přišla první branka, která po Králíkově centru skončila v síti. Gól byl však po odmávání čárového neuznán a tak se pokračovalo za stavu 0:0. Viktorka se však prosadit dokázala, když po Súkenníkově střele skončil míč za brankovou čarou. Na druhý poločas dorazil už i "Sady", který zaspal. Druhý poločas se Arma bohužel skoro nedostala ke střele. Nakonec ještě mohla sahat po bodu, když po Faulu na Kuče rozehrál přímák Pávek a trefil ruku jednoho z domácích hráčů. Bohužel pro Armu tohle rozhodčí už neodpískal a zápas ukončil. Tak jsme se s klukama rozloučili a vydali se zpět do Ústí. Cesta zpět nám nabídla spoustu zajímavých chvil, když jsme na nádraží málem ztratili Ondru, nebo když jsme zjistili, že Adam nejezdí rád Elephantem :).