2014-10-26

Podled od bejvalýho sloupu

2014-09-20

FK Ústí nad Labem - FC GRAFFIN Vlašim 2:0 (2:0) Branky: 13. a 41. Smola

Dne 31.10 2014 v 18:00 hostili naši kluci pod umělým osvětlením MFK Frýdek-Mýstek. Z Frýdku přijela malá skupinka fanoušků, takže velký respekt kluci. A začalo se hrát. První šanci měli bohužel hosté, když odražený míč trefil Mozol a Radim měl co dělat aby míč dostal na zem. První gól přišel zhruba po čtvrthodině hry a dával ho po pěkné akci Márty. Do poločasu se pak už nic moc nestalo. Ale o poločase přišlo strašně příjemné překvapení, když pro mě Milan Seidl přišel a vytáhnul mě na hřiště, kde mi bylo před celou tribunou popřáno k osmnáctým narozeninám. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat. Ale vraťme se k fotbalu. Do druhé půle vstoupili aktivněji určitě hosté neuvěřitelným tlakem, ze kterého hned přišla vyrovnávací branka. Hned v zápětí musel Radim zase zasahovat, když krásně vyběhl a vychytal jeden na jednoho. Jenže to nestačilo. V 61. Minutě kdy si jeden z hostujících přihrál rukou, kterou rozhodčí neviděl, a k dorážce se dostal Matúš. A bylo ještě hůř, když v 68. Minutě Matúš vypálil překvapivě z dálky a míč skončil v síti. V tu chvíli kluci jakoby přestali hrát fotbal a nemohli se dostat do žádné šance. U konce utkání bylo super, že jsme společně s kotlem hostí skandovali pokřik “Modrá-Bílá“. Je super vědět, že jsou ještě někde taky normální fanoušci. Arma se ještě dočkala snížení v 90. minutě, když se famózně trefil z přímáku Šraga. To bylo ale bohužel všechno a tak utkání skončilo Arma-Frýdek - 2:3.