2014-10-26

Podled od bejvalýho sloupu

2014-09-20

FK Ústí nad Labem - FC GRAFFIN Vlašim 2:0 (2:0) Branky: 13. a 41. Smola

Dne 8.11 v 7:50 jsme vyrazili směr Sokolov. U staďáku jsme byly už v 9:35 a čekaly, až dorazí kluci v druhém autě. Ti dorazili v 10:07, protože trochu bloudili. Zápas začínal tradičně v 10:15, tak jsme to stihli akorát. Hned od začátku na nás Sokolov vlítnul a v 5 minutě si vymodlil penaltu. Vaněčěk si ve vápně posunul balón do strany a Pávek mu ve snaze ho ukopnout nastavil nohu. Ten na nic nečekal a ochotně upadl. Určitě přísná penalta, ale rozhodčí si ji obhájí. Míč si postavil Šamánek a nedal Zachardovi šanci 1:0. Arma se z toho vzpamatovávala pomalu, ale v 16 minutě se ve vápně uvolnil Smola a zavěsil. K údivu nás všech se měl při zpracování dopustit faulu, tak gól nebyl uznán. Sokolov byl celý poločas lepší a vytvořil si ještě pár šancí. Do druhé půlky přišla Arma jak vyměněná a vytvořila si jasnou převahu. V 52 minutě se k odraženému míči dostal Leibl a krásnou střelou, z 30-35 metrů, která se otřela o břevno, srovnal skóre na 1:1. Arma po vyrovnávacím gólu trochu polevila a Sokolov si vytvořil další šance, které naštěstí nevyužil. Arma si v závěru vytvořila taky pár příležitostí a sahala po třech bodech. Bohužel se jí nepodařilo skórovat. Zápas skončil zaslouženou remizou a tak si vezeme domů bod. Tento malý krůček k záchraně by nás měl všechny nabudit, abychom přišly v co největším počtu podpořit Armu v domácím zápase proti Karviné, který se hraje v pátek 14.11 od 18:00 na Městském stadiónu v Ústí. AŤ ŽIJOU ARMOVÉ!!