2014-10-26

Podled od bejvalýho sloupu

2014-09-20

FK Ústí nad Labem - FC GRAFFIN Vlašim 2:0 (2:0) Branky: 13. a 41. Smola

V pátek 14.11 od 18:00 jsme na našem stadionu přivítali OKD Karvinou. Soupeř z horní poloviny tabulky hned od začátku utkání ukazoval, že se tam nenachází náhodou. Celý první poločas byla Karviná lepší a bojovnější. Jen díky vynikajícímu Zachardovi Arma neinkasovala a do šaten odcházela za stavu 0:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a i Arma si vytvořila nějakou tu šanci. V 59. minutě si naběhl na prodloužený balón Smola a zavěsil míč do sítě 1:0. O svou rados ze vstřeleného gólu se přišel podělit i s domácím kotlem. Karviná mohla chvilku po obdržené brance skóre srovnat, ale Zacharda vytáhl jeden ze svých parádních zákroků a stav se tak neměnil. Důležité 3 body tak zůstali doma a díky této ubojované výhře se Arma přiblížila Mostu a Třinci na dostřel. Teď kluky čeká ještě těžký zápas ve Znojmě a pak zimní příprava. Na jaře budeme Mít doufejme více důvodů k radosti a zachráníme 2. ligu. S ARMOU V DOBRÉM I VE ZLÉM !!