2014-10-26

Podled od bejvalýho sloupu

2014-09-20

FK Ústí nad Labem - FC GRAFFIN Vlašim 2:0 (2:0) Branky: 13. a 41. Smola

Na zápas s SFC Opavou se určitě všichni těšili a doufali ve šťastný konec pro Armu.
Po úvodním hvizdu rozhodčího nás soupeř tlačil a z naší strany to bylo 15 minut slaboučký. Opava si vytvořila dvě slibné šance, ale k naší radosti je nedokázala využít. Potom jsme se dostali do tempa, hru jsme vyrovnali a začali trochu víc kombinovat. To přineslo i nějakou tu šanci. V závěru poločasu jsme byli už lepším týmem na hřišti a při Opavě stáli všichni svatý, když jejich obránce dvakrát vyrazil míč z brankové čáry po hlavičce Melunoviče a následné dorážky Píchy, nutno podotknou, že jednou za přispění jeho ruky, kterou nejslabší článek na hřišti (rozhodčí) neviděl. Do kabin se tady šlo za nerozhodného stavu 0:0. Do druhé půle vstoupila Arma s tlakem a ve 49 minutě se zásluhou Alena Melunoviče k radosti nás všech Dostala Arma do vedení 1:0. Za pár minut jsme mohli náskok ještě zvýšit, ale Krátkého brankář hostí vychytal. Pak se začala hra přelévat, z jedné strany na druhou a hra se přitvrdila. K závěru nás Opava zatlačila, ale na vyrovnání jí to nestačilo, když rozhodčí proto dělal maximum. Po dlouhém nastavení hry zápas skončil 1:0 v náš prospěch a Arma si tak připsala důležité 3 body v boji o záchranu. Tímto bych chtěl hráčům poděkovat za bojovný výkon a fanouškům za atmosféru na stadiónu.
Příští neděli je potřeba v přímém souboji proti Mostu potvrdit 3 body a odpoutat se tak od sestupových příček, tak doufá že nás pojede co nejvíc podpořit Armu na tento zápas.