DIY 51mm x 30mm SMO Hliníkový Reflektor pro SST-50 XHP50 XHP70 LED Emitor baterku,průměr 8,8 mm otvor na dně

Nový produkt

157.02 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: pochodeň xhp70, sst90, obuv smo, lampa reflektor, led xpl, dive pochodeň zoom, reflektor pásky rood, fotografie reflektor, hliníkový reflektor, Lanter LED.

DIY 51mm x 30mm SMO Hliníkový Reflektor pro SST-50 XHP50 XHP70 LED Emitor baterku,průměr 8,8 mm otvor v dolní části, Materiál: Hliník Texturou / SMO Reflektor Rozměr: 51 mm Výška: 30 mm Vysílač díra průměr: 8,8 mm Hmotnost: cca 29g Aplikace pro SST-50 XHP50 XHP70 LED Emitor

Expresní přeprava pokyny a zpětnou Vazbu: (1) Prosím, přečtěte si naše položka specifikace výše pečlivě a potvrdit, že je to, co potřebujete. (2) mluvit s námi on-line, nebo zanechat zprávu zde na jakékoliv dotazy z naší položky, lodní termínu a ceny. (3) Pokud nějaký extra požadavek na naše položek, prosím, neváhejte se nás zeptat.Některé oznámení o dodání: (1) China Post mail dodací lhůta je kolem 15-22 dnů (některé třeba po 30 dnech), vezměte prosím laskavě být trochu trpěliví při čekání na vaše pozemky. (2) můžete také zvážit další Express (UPS, DHL, FedEx, TNT nebo EMS) 2-8 dnů doručena. (3) Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud tam jsou nějaké nenormální maily. (4) Prosím, pošlete nám své návrhy, jak budeš něco vědět lépe než my.Uvítáme vaše dobré nápady. (5) Pokud jste nabídku našich China Post doprava zdarma položek, jsme JEN doprava přes China POST.Budeme plnit naše povinnosti stejné jako to, co jsme se dohodli. (6) nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. (7) Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás, ale žádné nepřiměřené požadavky, prosím.Důležité Upozornění: Zákazníci by měli být jisti, zda jejich země jsou v povolen dovoz Tohoto produktu nákupu.Pokud si nejste jisti, zda vaše země umožňuje tyto druhy výrobků, doporučujeme vám obrátit se na zakázku pro potvrzení.Budeme nenese odpovědnost za ztráty způsobené celní konfiskace.Kontrola kvality: (1) testujeme každou položku před odesláním, aby zajistily, že jsou v dobrém stavu. (2) Jako zkušený dodavatel jsme balíček, zboží v kartonové krabičce s EPE, které by zabránilo vaše položky z nějaké neočekávané škody efektivně během porodu. (3) nabízíme vám rychlé doručení, obvykle kolem 3 dnů přípravy.To je přibližný čas, vaši zásilku dat by bylo na vaší konkrétní objednávky. (4) Jsme vám chtěli dát vědět sledovací číslo, jakmile jsme vyslali své produkty.Zpětná vazba/Grade naše služby: Pls zanechte nám svůj komentář o naše produkty a služby poté, co jste obdrželi své produkty; to nám pomůže lépe v budoucnosti.Nebudeme šetřit žádné úsilí, aby upgrade celý náš systém, aby uspokojit všechny naše druh zákazníků.

Použití pro T1

Napsat recenzi

DIY 51mm x 30mm SMO Hliníkový Reflektor pro SST-50 XHP50 XHP70 LED Emitor baterku,průměr 8,8 mm otvor na dně

DIY 51mm x 30mm SMO Hliníkový Reflektor pro SST-50 XHP50 XHP70 LED Emitor baterku,průměr 8,8 mm otvor na dně

Související