Protizánětlivé analgetikum s akční | Regenerator formulovat | Kurkuma + kolagen + magnessium + Chondroitin + Vitamin C | 50U.

Nový produkt

646.62 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: dieta pilulku, kolagenová maska, kurcumin, kolagenu masku, kolagen sérum, mini pc nvme, kolagenu face, intel nuc, ddr4 mini pc, kolagenu masky oko.

Dávka efektivní, aby se zabránilo obtěžování a DOLORES-rozhýbat Zdravé Fusion má být formulovány tak, aby odstranit potíže se svaly a klouby, díky své exkluzivní formuli, se zaměřil na působí jako silný regenerační artikulovat, anti-zánět a přírodní analgetikum akce, protože jeho silný vzorec, Bohaté na: kurkuma cursol, hydrolyzovaný Kolagen, Chondroitin, hořčík, MSM a vitamin C.

Rychlá akce protizánětlivé a analgetické-rozhýbat nabízí rychlá akce analgetické a protizánětlivé díky své exkluzivní chondroitin čisté, to v kombinaci s naší exkluzivní kurkuma cursol a MSM, můžeme vám nabídnout efektivní výsledky pro snadné a odstranit smutek, a zánětu v poškozených oblastech způsobit zranění nebo udělal jednoduchý zhoršení kloubů.

Regenerační a MAZIVA kloubů-čistý Hydrolyzovaný kolagen a chondroitin Zdravé Fusion obsahují silné vlastnosti LUBRIKANTU s a regeneradoras pro klouby, brání tato forma opotřebení, stále mít žádné pohyby vetřete, aby se zabránilo, že non odíráním a bolesti a načítání větší flexibilitu a pohodlí.

Nejvíce kompletní výrobek pro ARTICULACION To je a svaly-rozhýbat To je JEDEN produkt s více sofistikované díky své exkluzivní formulaci, zaměřena je pecialmente v prevenci a eliminovat potíže na úrovni typu svalů a kloubů. Její složení, s vysokým vzít jejich aktivní složky je schopen eliminovat zánět v poškozených oblastech, zmírnění a odstranění smutku, obnovu a mazání kloubů a snížit únavu svalů.

Kvalita a spokojenost zaručena-z laboratoře Fersa Pyrenejském zaručit nejvyšší kvalitu našich produktů, VŠECHNY s certifikaci GMP, ISO 9001 a ISO 9002. Naše výrobky procházejí minuciosos kontroly KVALITY vnitřního a mohou se pochlubit VŠECHNY odpovídající zdravotní stav dovolí. Kvalita, důvěra a spokojenost zaručena. Pokud máte jakoukoliv otázku neboj chlapi v contactarnos, estaremos atraktivní de atenderte

Chuť Arandano
Název Oddělení Dospělé
Značka Zdravé Fusion
Pohlaví Unisex
Nabíjení Jednotky Lahve
Trvanlivost 24 Měsíců
50 Gominolas

Napsat recenzi

Protizánětlivé analgetikum s akční | Regenerator formulovat | Kurkuma + kolagen + magnessium + Chondroitin + Vitamin C | 50U.

Protizánětlivé analgetikum s akční | Regenerator formulovat | Kurkuma + kolagen + magnessium + Chondroitin + Vitamin C | 50U.

Související