KORG Sledgehammer PithCrow-G PitchHawk-G2 Clip-On Kytara Tuner Barevný LCD Ladička pro Kytaru/Baskytaru/Ukulele

Nový produkt

300.34 Kč

-4%

316.14 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: tiskárny roland, box guitar pick, bass elektr, tuner, pro xc70, piano korg portable, korg pa800, retardéry, klip na kytaru tuner, korg.

start

konec Korg AW3G2BK Pitchhawk G-2 Clip-On Tuner, Černá KORG clip-styl tunery mohou být připojeny přímo do vřeteníku přístroje. Zlepšení na již populární PitchHawk, PitchHawk-G2 je vybaven novým high-jas, vysoce kontrastní barevný LCD displej, který umožňuje naladit s nebývale vysokou viditelnost. Tělo má také ještě štíhlejší, zlepšení designu a funkčnosti. Tyto nové modely představují vývoj klip-styl tunery, při zachování vysoké přesnosti ladění, které očekáváte od KORG.

Pokročilý barevný LCD poskytuje nový rozměr viditelnost štíhlejší, jednodušší konstrukce Vyhrazené kytara a baskytara režimy a také poskytuje byt/capo nastavení vysoká přesnost a citlivost, které očekáváte od KORG klip mechanismus, který poskytuje silné držení moci, stejně jako flexibilitu Balení Seznam: tuner *1ks (nezahrnuje baterie)

Pokročilý Barevný LCD

V první pro KORG clip-typ tunery, tyto modely mají barevný LCD displej. High-jas bílé podsvícení a extrémně jasné barvy VA metr poskytují vysoký kontrast a široký pozorovací úhel. Kromě zlepšení viditelnosti, text a metr displej jsou barevně výrazně odlišeny pro snadnější rozpoznání. Spíše než "dívat se" metr, umělec pouze "smysl"; tyto modely umožňují okamžité rozpoznání vašeho tuning stav. Štíhlý, Snadno ovladatelný Design

Tělo je štíhlejší a více elegantní než kdy jindy. Držák baterie a tlačítka byly přesunuty do zadní povrch tuner s cílem zlepšit funkčnost a snížit velikost. Taková pozornost k detailu je důležité zejména pro kompaktní produkty, jako jsou tyto jednotky.

Vylepšený design také vede k lepší použitelnost. Hubnutí-down umožňuje PitchHawk-G2 složit zcela plochá, což umožňuje pohodlné uložení do kapsy svého vystoupení vaku nebo případ. Čtyři tlačítka na zadní straně jsou umístěny vlevo/vpravo/nahoru/dolů pro intuitivní ovládání, i když z pohledu, současně splňující požadavky na funkčnost a design. Specializované Režimy A Nastavení

Kromě konvenční chromatické režimu, PitchHawk-G2 vám dává na výběr z režimu kytara nebo bass režim. V každém režimu, řetězec, číslo se zobrazí vedle názvu poznámky, takže můžete naladit s jistotou a snadno. Můžete si také vytvořit flat a capo nastavení*, zajistí, že budete vždy moci naladit vhodně pro svůj výkon situace.

*Ploché nastavení jsou k dispozici na kytaru/bass režimy, a capo nastavení jsou k dispozici v režimu kytara. Silné a Flexibilní Klip

Stejně jako na předchozí modely, klip je navržen tak, aby vytvořit připojení, jak je efektivní, jak je to možné, zajistí pevné sevření.

Na PitchHawk-G2 pevně přilne na různých tvarech a velikostech, aby se přizpůsobila vřeteníku pro kytaru nebo basu. Dokonce i pokud se pohybujete aktivně při plnění, není žádné nebezpečí, že vibrace nebo hmotnosti způsobí tuner k posunu.

Dvojí mechanismus pohyblivé rameno a kulového kloubu současně zajistit odolnost a zdarma rozsah úhlu nastavení. Hráči mají možnost umístit tuner všude tam, kde potřebují, a důvěru, že to zůstane v této pozici.

Značka korg
Číslo Modelu Perlík PithCrow-G PitchHawk-G2
Původ VN(Původu)
Typ tuner

Napsat recenzi

KORG Sledgehammer PithCrow-G PitchHawk-G2 Clip-On Kytara Tuner Barevný LCD Ladička pro Kytaru/Baskytaru/Ukulele

KORG Sledgehammer PithCrow-G PitchHawk-G2 Clip-On Kytara Tuner Barevný LCD Ladička pro Kytaru/Baskytaru/Ukulele

Související