JABO 2CG 36A 20A GPS, Automatický Návrat Rybářské Návnady Loď Autopilot 2.4 G GPS finder Ryb návnady loď, obchod 16nests

Nový produkt

7 987.69 Kč

Skladem

999 ks

Seznam přání

Štítky: dt rc loď, gps autopilota vody, loď pvc, model lodi, ryby kajak, plavidlo s návnadou, návnady loď, gps, loď, rybářská loď, návnady loď, ryby, wolfram.

Vítejte na objednávku ,tam jsou profesionální osoby a inženýři mohou odpovědět rychleji jakýkoli problém, o návnadou. Dittom Armove.cz obchodu: Dittom Alibaba webové stránky: Dittom velkoobchodní webové Stránky: Modernizace.....Hot prodej .....

Modernizované 2CG 36A 30A 20A 10A s 16pc cíl hnízdo

Upgrade z Nerezové Oceli Kryt Vrtule/ Kovové Nože Stráž, zvýšit rychlost lodi nad 20-30%!!! Kovové Vrtule Stráž JABO 2CG 36A/20A/10A GPS Autopilota, Rybaření Finder Návnadou lze uložit 16nest Plně Funkční JB 2CG-36A/ 2CG-20A / 2CG-10A Auto Navigace GPS finder Ryb Návnady Loď s metal blade kryt (Dalších zemích vítáni se zeptat nás jiné přepravní cesty!)

SKU: JABO2CG-36A 20A 10A

Hlavní funkce a Vlastnosti

1 .JABO2CG rysy přesné umístění a přesné navigace. Určování polohy, navigace chyba poloměru je menší než 5 metrů, chyba je v podstatě do 2 metrů při testování.

2 .JABO2CG lze uložit 8 cíl hnízda. Jakmile je cíl hnízda jsou určené pro první čas, mohou být vnořené (vydáno) v okruhu 1000 metrů, na stejném povrchu a různé rybářské pozice. To může dosáhnout přesné polohy a zvýšit rybaření měřítku. Šanci na více rybářských také šetří na zdroji návnadu a zvyšuje požitek z rybolovu.

Zejména v příležitosti noční rybolov, obyčejné lodičky nemůže dosáhnout přesné hnízdění (bez šlapání). I když není tam žádný měsíční svit v noci, JABO2CG může být použit k odstranění hnízda (uvolnění háčky).

3 .JABO2CG pracovní frekvence 2.4 g, může být nastavena na 250 bodů frekvence, umožňuje více válečné lodě být použity současně v téže rybolovné oblasti.

4 .Pokaždé, když JABO2CG se používá, je výchozím bodem může být ruční (automaticky) nastavena. Po úspěšném nastavení výchozího bodu, válečná loď může bezpečně vrátit "domů" po každém odjezdu.

JABO2CG také automaticky nastaví výchozí bod, kdy výchozím bodem je ručně nastavit. Protože to trvá, než se automaticky nastaví výchozí bod pro příjem satelitní umístění, výchozího bodu automatického nastavení může být relativně daleko.

5 .Pokaždé, když loď je vypínač zapnutý, dokovací posádky automaticky začne navázat kontakt s navigační satelity. To obvykle trvá 0,5 až 5 minut k vytvoření úspěšného připojení.

6 .Jedinečný design automatické návnadou silo má tu výhodu, že den hnízd může být vizuálně pozorovat, a návnada silo je automaticky obnovit, aby běžet více hladce. Tyto rysy jsou ještě výraznější po automatické navigace.

7 .Napájecí část návnady loď je přímo poháněn dvakrát 575 vysoce výkonný motor plus universal joint, který si uvědomí, silent drive. Zlepšením konstrukce motoru převodovka přeskočit, ale také výrazně snižuje hluk během provozu přeskočit.

8 . Design vestavěný vrtule překonává vadu, že vnější vrtule je snadné být zapletený s cizí materiály. Je vhodný pro použití v případech, kde jsou vodní rostliny a plovoucí předměty na vodní, a také prodlužuje životnost vrtule.

9 aby bylo vhodné pro noční provoz, dvě navigační světla různých barev jsou nastaveny na lodi. V noci může operátor ovládat a rozpoznat směr navigace lodi podle různých barev indikátoru světla.

Ve stejné době, s cílem usnadnit rybaření noční rybolov, JABO2CG je vybaven nočním světlem, které mohou být vzdáleně ovládány.

10 .JABO2CG má funkci hledání ryb, měření hloubky vody, přitahuje ryby lákat ryby dna, a měření teploty vody.

11 .JABO2CG není vhodný pro použití v oceány, řeky (tekoucí voda prostředí) a větrném prostředí.

12 . Když prší, je zataženo, navigační funkce může oslabit nebo dokonce selhání v důsledku satelitní signál chráněna mraky!

MainSpecifications:

2.4 G Funkce: Dopředu, dozadu,doleva, odbočte vpravo,uvolnění háku (odlévání návnady), elektronický kompas průvodce+družicové určování polohy, navigace, navigační přesnost poloměr je menší než 5 metrů

,Funkce GPS, Beidou Navigační funkce dual-mode polohování lze uložit 16target doupata,Automatická Ryby návnadu,Automatický návrat; hloubka Vody, detekci, detekční teplota, sonar ryby, hledání funkce, Ryby-lákavé světlo.

1. Celkové rozměry: 615×265×220mm

2. Váha: 4KG (včetně 3.7V10A lithiová baterie);

4.5 KG (včetně 20A baterie lithium);

4.8 KG (včetně 3.7V36A lithiová baterie);

Napájení:

36A/3.7 V Li-ion Rechargeabled baterie,po plně nabitá, může nepřetržité práce 6-8 hodin;

20A/3.7 V Li-ion Rechargeabled baterie,po plně nabitá, může nepřetržité práce 4-5 hodin;

10A/3.7 V Li-ion Rechargeabled baterie,po plně nabitá, může nepřetržité práce 2,5-3 hodiny

3. Rychlost: 1 m/s

4 řízení a zjišťování vzdálenosti: 300 m ve vodě.

5 Vysílač napájení: 3.7 V/600MA lithiová baterie

6 Drive systém: Dual 575 vysoce výkonné motory, univerzální společné připojení, tichý pohon, vestavěné vrtule.

7. Moc ryb-temptinglight: 1W

8. Hloubka fish-detekce: 1-30m

9 GPS přesnost:5M,GPS, orientace, čas: 1-5

Stav Sestavy Ready-to-Go
Rozměry 615x265x22mm
Dálkové Ovládání Ano
Věkové Rozmezí Dospělí
Motor
Nabíjecí Napětí 110-240v
Ultrazvukové hloubka detekce
Materiál Kovové
Barva
Doba Nabíjení 5-6 hodin
GPS přesnost
36A baterie
Dálkové Vzdálenosti Přes 300m ve vodě
Doba Letu 5-6 hodin
Kontrolní Kanály 4 Kanály
Max Rychlost 1 m/s
Funkce Dálkové Ovládání
Frekvence 2.4 G
Varování Není vhodné pro děti do 14 let
Záruka Ano
Značka IMPULLS
Napájecí Zdroj elektrické
10A baterie
Typ Loď A Loď
20A baterie
Číslo Modelu JABO 2CG 36A 20A 10A

Napsat recenzi

JABO 2CG 36A 20A GPS, Automatický Návrat Rybářské Návnady Loď Autopilot 2.4 G GPS finder Ryb návnady loď, obchod 16nests

JABO 2CG 36A 20A GPS, Automatický Návrat Rybářské Návnady Loď Autopilot 2.4 G GPS finder Ryb návnady loď, obchod 16nests

Související